FAQ

Czy kolor na monitorze jest taki sam jak rzeczywisty kolor włóczki?

Dokładamy wszelkich starań, aby kolory włóczek prezentowane na stronie woolloop odzwierciedlały rzeczywistość. Jednak prosimy wziąć pod uwagę, że na ekranach różnych komputerów i nośników mobilnych ten sam kolor może się nieco różnić np. nasyceniem. Jeśli pojawiają się wątpliwości, prosimy zmienić ustawienia ekranu. Czasem warto spojrzeć na dany kolor w otoczeniu innych, dlatego na naszej stronie staramy się pokazywać na zdjęciach wiele wariantów kolorystycznych włóczek obok siebie.

Włóczkę z wełny superwash można śmiało prać w pralce. Optymalnie w programie dla wyrobów z wełny lub wyrobów delikatnych. Ta włóczka idealnie nadaje się więc na skarpety i inne akcesoria, które wymagają częstego prania. Nie ma obawy, że wyrób zbiegnie się lub sfilcuje, jeśli tylko będziecie przestrzegać temperatury prania podanej na banderoli włóczki oraz instrukcji producenta pralki. Nie zalecamy natomiast suszenia w suszarce bębnowej. 

To bawełna uszlachetniana w procesie obróbki zwanym merceryzacją. Stosowany jest wtedy, gdy chce się uzyskać połysk i wzmocnienie oraz dodatkowe wygładzenie włókna. Wyroby z bawełny merceryzowanej mają mniejszą podatność na rozciąganie lub kurczenie. Merceryzacja nadaje im luksusowy wygląd.

Chcielibyśmy, ale… nie znamy ani gustów ani potrzeb Twoich przyjaciół! Ale sprawisz im wielką frajdę ofiarując Kartę Podarunkową od woolloop. Zobaczysz, że sprawisz dziergającej przyjaciółce prawdziwą radość!

Włóczką naturalną nazywamy produkty z naturalnych włókien (zwierzęcych, jak np. wełna, alpaka lub roślinnych, jak bawełna, len), które przy produkcji zostały poddane minimalnej obróbce chemicznej i występują w swoich naturalnych kolorach. Takie przędze nadają się idealnie do eksperymentów z farbowaniem i / lub dla miłośników stylu eko.

Stosujemy zwykle polskie nazewnictwo, ale w niektórych wypadkach producent nadał danemu odcieniowi nazwę własną, która doskonale oddaje charakter danego koloru. postanowiliśmy więc w paru przypadkach zachować oryginalne, często poetyckie nazwy:-) Jeśli jednak masz wątpliwości i dokładne przyjrzenie się zdjęciom włóczki ich nie rozwieje, prześlij do nas e-mail z zapytaniem o szczegółową kolorystykę danej włóczki.

Towary pakujemy bardzo starannie. Po otrzymaniu przesyłki proszę koniecznie sprawdzić w obecności kuriera lub przedstawiciela poczty, czy paczka nie ma uszkodzeń powstałych w transporcie. W razie stwierdzenia uszkodzeń proszę powiadomić pośrednika w dostawie (kuriera/urzędnika pocztowego) i odmówić odebrania paczki oraz niezwłocznie powiadomić nas e-mailowo o zaistniałej sytuacji. Podejmiemy wówczas interwencję, aby jak najszybciej dostarczyć Państwu ponownie nieuszkodzony towar.

Dbamy o najwyższą jakość oferowanych w woolloop wyrobów. Jeśli jednak stwierdzą Państwo jakiś mankament, proszę skorzystać z procedury zwrotów opisanej TUTAJ. Zadbamy o jak najbardziej satysfakcjonującą rekompensatę.

Oczywiście! W razie zainteresowania wysyłką zagraniczną, prosimy o kontakt e-mailowy celem ustalenia kosztów przesyłki. Dokładamy wszelkich starań, by znajdować dla naszych Klientów najbardziej optymalne cenowo rozwiązania. Zależy nam, by Klient cieszył się włóczką i nie martwił o koszty dodatkowe!

Of course we do! If you are interested in ordering with an international shipment, please contact us by e-mail to estimate the shipping costs. We make every effort to find the most optimal solutions for our clients. We want the client to enjoy yarn and not worry about additional costs!

You are welcome to! It will be our pleasure to answer you in any of the following languages:

  • English
  • German
  • Dutch
  • Russian
  • or (with some effort) French

W niektórych przypadkach takie życzenia Klientów możemy zrealizować bardzo szybko. Jednak zwykle trzeba poczekać do kolejnego większego zamówienia, które składamy kilka razy w roku u danego producenta. Tak czy owak, w wypadku takich życzeń, bardzo prosimy o podzielenie się nimi z nami przez e-mail, formularz kontaktowy lub przez fanpage na Facebooku lub Instagramie.

Jasne! By nie tracić (nomen omen) wątku, zachęcamy do śledzenia naszych profili na (kliknij w łącza):

Oprócz tego mnóstwo woolloop’owych inspiracji znajdziecie na:

Warto też zostać subskrybetem naszego newslettera i dostawać informacje o nowościach, specjalnych promocjach dla subskrybetów i dostęp do darmowych wzorów.

Zapisz się teraz, wypełniając formularz TUTAJ!

Newsletter

Nie przegap nowości i specjalnych promocji!
Zapisz się na newsletter woolloop!*- wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania na podany adres e-mail informacji handlowych, zgodnie z Polityką prywatności.