FAQ

Czy kolor na monitorze jest taki sam jak rzeczywisty kolor włóczki?

Dokładamy wszelkich starań, aby kolory włóczek prezentowane na stronie woolloop odzwierciedlały rzeczywistość. Jednak prosimy wziąć pod uwagę, że na ekranach różnych komputerów i nośników mobilnych ten sam kolor może się nieco różnić np. nasyceniem. Jeśli pojawiają się wątpliwości, prosimy zmienić ustawienia ekranu. Czasem warto spojrzeć na dany kolor w otoczeniu innych, dlatego na naszej stronie staramy się pokazywać na zdjęciach wiele wariantów kolorystycznych włóczek obok siebie.

Włóczkę z wełny superwash można śmiało prać w pralce. Idealnie nadaje się więc na skarpety i inne akcesoria, które wymagają częstego prania. Nie ma obawy, że wyrób zbiegnie się lub sfilcuje! Proszę tylko przestrzegać szczegółowej temperatury prania podanej na banderoli!

To bawełna uszlachetniana w procesie obróbki zwanym merceryzacją. Stosowany jest wtedy, gdy chce się uzyskać połysk i wzmocnienie oraz dodatkowe wygładzenie włókna. Wyroby z bawełny merceryzowanej mają mniejszą podatność na rozciąganie czy kurczenie.

Chcielibyśmy, ale… nie znamy ani gustów ani potrzeb Twoich przyjaciół! Ale sprawisz im wielką frajdę ofiarując Kartę Podarunkową od woolloop. Przeczytaj, jak sprawić dziergającej przyjaciółce prawdziwą radość TUTAJ!

Włóczką naturalną nazywamy produkty z naturalnych włókien (zwierzęcych, jak np. wełna, alpaka lub roślinnych, jak bawełna, len), które przy produkcji zostały poddane minimalnej obróbce chemicznej i występują w swoich naturalnych kolorach. Takie przędze nadają się idealnie do eksperymentów z farbowaniem i / lub dla miłośników stylu eko.

Stosujemy zwykle polskie nazewnictwo, ale w niektórych wypadkach producent nadał danemu odcieniowi nazwę własną, która doskonale oddaje charakter danego koloru. postanowiliśmy więc w paru przypadkach zachować oryginalne, często poetyckie nazwy:-) Jeśli jednak masz wątpliwości i dokładne przyjrzenie się zdjęciom włóczki ich nie rozwieje, prześlij do nas e-mail z zapytaniem o szczegółową kolorystykę danej włóczki.

Towary pakujemy bardzo starannie. Po otrzymaniu przesyłki proszę koniecznie sprawdzić w obecności kuriera lub przedstawiciela poczty, czy paczka nie ma uszkodzeń powstałych w transporcie. W razie stwierdzenia uszkodzeń proszę powiadomić pośrednika w dostawie (kuriera/urzędnika pocztowego) i odmówić odebrania paczki oraz niezwłocznie powiadomić nas e-mailowo o zaistniałej sytuacji. Podejmiemy wówczas interwencję, aby jak najszybciej dostarczyć Państwu ponownie nieuszkodzony towar.

W takim wypadku proszę skorzystać z procedury zwrotów opisanej TUTAJ. Zadbamy o jak najbardziej satysfakcjonującą rekompensatę.

Newsletter

Nie przegap nowości i specjalnych promocji!
Zapisz się na newsletter woolloop!*- wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania na podany adres e-mail informacji handlowych, zgodnie z Polityką prywatności.

Podziel się: