Regulamin kart podarunkowych w sklepie woolloop.pl

 1. Karta podarunkowa upoważnia jej posiadacza do wykorzystania kwoty przypisanej do karty na zakupy w sklepie internetowych woolloop.pl.
 2. Sklep woolloop.pl oferuje karty podarunkowe o wartości: 50 zł, 100 zł i 150 zł.
 3. Wartość karty określona jest na danej karcie.
 4. Data ważności karty podarunkowej wynosi maksymalnie przez 6 miesięcy od daty zakupu karty (ważność została przedłużona z uwagi na pandemię, by Klient miał większą elastyczność, kiedy ją wykorzysta:-)
 5. Data ważności karty podarunkowej określona jest na danej karcie.
 6. Karty podarunkowe dostępne są w sprzedaży i można je zakupić, jak każdy inny artykuł w sklepie woolloop.pl.
 7. Zarówno osoba kupująca kartę podarunkową lub osoba obdarowana kartą podarunkową i chcąca dokonać zakupów w sklepie internetowym woolloop.pl przy użyciu kodu z karty podarunkowej, obowiązane są do podania swoich danych i adresu e-mail lub do rejestracji jako Klienci sklepu internetowego woolloop.pl.
 8. Przygotowanie karty podarunkowej trwa jeden dzień roboczy.
 9. Karty podarunkowej nie można zwrócić, ani wymienić na gotówkę.
 10. Istnieje możliwość dopłaty do posiadanej karty, jeśli osoba obdarowana chce nabyć artykuły, których wartość jest wyższa niż wartość posiadanej przez nią karty podarunkowej.
 11. Niewykorzystanie karty podarunkowej w terminie określonym w treści karty podarunkowej powoduje utratę ważności karty podarunkowej i nie stanowi podstawy do wystąpienia nabywcy i/lub posiadacza karty podarunkowej z roszczeniami wobec sklepu internetowej woolloop.pl.
 12. Towar zakupiony przy użyciu karty podarunkowej zostanie przesłany wyłącznie po wpisaniu indywidualnego kodu z karty podarunkowej.
 13. Sklep internetowy woolloop.pl nie odpowiada za zgubienie bądź uszkodzenie kart podarunkowych ani związanych z nimi kodów.
 14. Nabywca karty podarunkowej oraz posiadacz karty podarunkowej zobowiązani są do zapoznania się z niniejszym Regulaminem kart podarunkowych oraz z Regulaminem sklepu internetowego woolloop.pl.

 

 

Newsletter

Nie przegap nowości i specjalnych promocji!
Zapisz się na newsletter woolloop!*- wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania na podany adres e-mail informacji handlowych, zgodnie z Polityką prywatności.