Regulamin kart podarunkowych w sklepie woolloop.pl

 1. Karta podarunkowa upoważnia jej posiadacza do wykorzystania kwoty przypisanej do karty w sklepie internetowym woolloop.pl na zakup włóczek i akcesoriów dziewiarskich.
 2. Sklep woolloop.pl oferuje karty podarunkowe o wartości: 50 zł, 100 zł, 150 zł i 250 zł.
 3. Wartość karty określona jest na danej karcie.
 4. Data ważności karty podarunkowej wynosi maksymalnie przez 6 miesięcy od daty zakupu karty (ważność została przedłużona z uwagi na pandemię, by Klient miał większą elastyczność, kiedy ją wykorzysta:-)
 5. Data ważności karty podarunkowej określona jest na danej karcie.
 6. Karty podarunkowe dostępne są w sprzedaży i można je zakupić, jak każdy inny artykuł w sklepie woolloop.pl.
 7. Zarówno osoba kupująca kartę podarunkową lub osoba obdarowana kartą podarunkową i chcąca dokonać zakupów w sklepie internetowym woolloop.pl przy użyciu kodu z karty podarunkowej, obowiązane są do podania swoich danych i adresu e-mail lub do rejestracji jako Klienci sklepu internetowego woolloop.pl.
 8. Karta przesyłana jest wyłącznie w formie elektronicznej za pośrednictwem adresu e-mail wskazanego przez Klienta w zamówieniu.
 9. Przygotowanie karty podarunkowej trwa jeden dzień roboczy.
 10. Karty podarunkowej nie można zwrócić, ani wymienić na gotówkę.
 11. Istnieje możliwość dopłaty do posiadanej karty, jeśli osoba obdarowana chce nabyć artykuły, których wartość jest wyższa niż wartość posiadanej przez nią karty podarunkowej.
 12. Koszty przesyłki towarów zamówionych z użyciem karty podarunkowej pokrywa zamawiający, chyba że wartość zamówienia po rabacie wynosi 250 zł, a zamawiający decyduje się na formę dostawy zamówionych towarów do paczkomatu na terenie Polski.
 13. Niewykorzystanie karty podarunkowej w terminie określonym w treści karty podarunkowej powoduje utratę ważności karty podarunkowej i nie stanowi podstawy do wystąpienia nabywcy i/lub posiadacza karty podarunkowej z roszczeniami wobec sklepu internetowej woolloop.pl.
 14. Towar zakupiony przy użyciu karty podarunkowej zostanie przesłany wyłącznie po wpisaniu indywidualnego kodu z karty podarunkowej.
 15. Sklep internetowy woolloop.pl nie odpowiada za zgubienie, skasowanie bądź uszkodzenie plików elektronicznych z kartami podarunkowymi ani związanych z nimi kodów.
 16. Nabywca karty podarunkowej oraz posiadacz karty podarunkowej zobowiązani są do zapoznania się z niniejszym Regulaminem kart podarunkowych oraz z Regulaminem sklepu internetowego woolloop.pl.

 

 

Bądź na bieżąco!

Nie przegap nowości, rabatów i wzorów!
Zapisz się na newsletter woolloop i odbierz 10% zniżki na pierwsze zakupy!*- wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania na podany adres e-mail informacji handlowych, zgodnie z Polityką prywatności.