Filtry

Producent

Skład

Grubość

Rozmiar drutów / szydełka

Kolekcja

Kolor

Cena

włóczki Durable

W woolloop - jako jedynym miejscu na na polskim rynku - gości holenderska firma DURABLE - uznana od dziesięcioleci marka, znana z produkcji doskonałej jakości przędz bawełnianych do wyrobów dziewiarskich i szydełkowych oraz do amigurumi.

Doskonałej jakości przędze: mieszanki, włóczki wełniane i skarpetkowe oraz bawełniane znajdują uniwersalne zastosowania i są po holendersku "gezellig", czyli przytulne ;-)

Do oferty Durable dodała też wyjątkowej jakości sznurki do makramy. W naszej opinii są najlepszymi tego typu produktami na polskim rynku. Ze względu na rzadko spotykaną szerokość ok. 1,5 - 2 mm stanowią świetną alternatywę dla grubszych sznurków makramowych i doskonale służą jako materiał na szydełkowane torby i siatki, bo nie są tak ciężkie, jak typowe grube sznurki.

Włóczka skarpetkowa Soqs wyróżnia się unikatową paletą kolorystyczną i miękkością. Producent proponuje robienie z niej nie tylko skarpet, ale i szali oraz chust, a nawet poduszek.

Firma Durable oferuje liczne, atrakcyjne, darmowe wzory na druty i szydełko w językach holenderskim, niemieckim i angielskim dostępne na stronie producenta.
Więcej
Producent
Skład
Grubość
Rozmiar drutów / szydełka
Kolekcja
Kolor
Cena