Filtry

Producent

Skład

Grubość

Rozmiar drutów / szydełka

Kolekcja

Kolor

Cena

włóczki Performance

Prezentowana tu gama bułgarskich włóczek firmy Performance może zaskakiwać. Firmę tę dotąd kojarzono w Polsce głównie z przędzą bawełnianą. Przyjrzyjcie się jednak uważnie składowi, jakości i kolorystyce ich merynosów i mieszanek, w tym arcyciekawemu połączeniu merino i lnu we włóczce Woolinen, a zrozumiecie, dlaczego wybrałam tę firmę do woolloop! Zaskoczy Was też cena, która w połączeniu z jakością czyni z Performance mocnego konkurenta dla włóczek innych europejskich producentów.

PERFORMANCE to jeden z większych i starszych europejskich producentów włóczek. Firma mieści się w Bułgarii, a została założona w 1931 roku. Z przyjemnością prezentujemy Państwu gamę niedrogich, ale świetnej jakości włóczek z wełną, merino, bawełną i lnem, która stanowi wybór najlepszych osiągnięć firmy Performance w ciągu ponad 80 lat jej istnienia.

Wszystkie włóczki Performance posiadają certyfikat OEKO-TEX® Standard 100, który gwarantuje wysokie bezpieczeństwo produktów. Włóczki merynosowe Performance szczególnie polecamy dla osób wrażliwych i dzieci.
Więcej
Producent
Skład
Grubość
Rozmiar drutów / szydełka
Kolekcja
Kolor
Cena