Filtry

Producent

Skład

Grubość

Rozmiar drutów / szydełka

Kolekcja

Kolor

Cena

włóczki Yarn and Colors

Yarn and Colors to holenderska marka kojarzone z pomysłowością oraz ze świetną jakością bawełnianych włóczek i oryginalnych akcesoriów dziewiarskich. Włóczki YAC występują w niespotykanie bogatej palecie kolorystycznej. YAC to ponad 100 unikalnych i - co istotne - w pełni powtarzalnych odcieni. Powtarzalna kolorystyka w każdym z gatunków włóczek YAC pozwala na nieograniczone kombinacje i łączenie idealnie harmonizujących lub kontrastujących kolorów i gatunków włóczek miedzy sobą. Kreowanie niezwykłych projektów dziewiarskich z włóczkami YAC staje się szczególnie łatwe i przyjemne!

Możesz użyć szlachetnej włóczki z bawełny merceryzowanej Must-have lub grubszej matowej bawełny Epic lub jej cieńszego odpowiednika Favorite do projektów dziewiarskich i szydełkowych, takich jak odzież, akcesoria, dekoracje domowe i amigurumi.

Gruba bawełna merceryzowana Super Must-have sprawdzi się zarówno w odzieży, jak i przy szydełkowaniu toreb (są lżejsze niż torby ze sznurka!).

Kropką nad "i" jest bawełniano-akrylowa włóczka Charming z efektem przetarcia. Wszystkie te gatunki możesz łączyć z odpowiadającymi im kolorystycznie włóczkami połyskującą Glamour lub futerkową Furry, które dodadzą Twoim projektom szczególnego wyrazu.

Yarn and Colors oferuje również ciekawe akcesoria i liczne wzory dziewiarskie, przede wszystkim szydełkowe, dostępne na stronie producenta.
Więcej
Producent
Skład
Grubość
Rozmiar drutów / szydełka
Kolekcja
Kolor
Cena