Filtry

Producent

Skład

Grubość

Rozmiar drutów / szydełka

Kolekcja

Kolor

Cena

Sesia

Włoskie włóczki Sesia to gwarancja nie tylko najwyższych standardów produkcyjnych, ale i niezwykłych walorów użytkowych. Pamiętaj, że włóczki Sesia są w 100% made in Italy, powstają na północy Włoch w prowincji Biela, gdzie znajdują się przędzalnie słynące z jakości swoich produktów.

Sesia - marka włóczek z tradycją i nowoczesnością

W ofercie woolloop mamy aktualnie włóczki Sesia z wełny merynosowej superfine 100% oraz mieszanki z wełny merino z dodatkami kaszmiru, jedwabu i alpaki suri, które gwarantują ich luksusowy charakter. Ofertę będziemy poszerzać.

Ten włoski producent włóczek wielką wagę przykłada do przejrzystości procesu produkcji i pochodzenia surowców. Korzysta z rzemieślniczych procesów produkcyjnych na najnowocześniejszych maszynach i sprawdzonych, naturalnych surowców wytwarzanych zgodnie z poszanowaniem zasad zrównoważonego rozwoju i dbałością o środowisko naturalne. Włóczki barwione są w wyspecjalizowanych farbiarniach z użyciem barwników bezpiecznych dla środowiska i człowieka. Większość z nich opatrzonych jest certyfikatami dla wyrobów powstających bez mulesingu i pochodzących z etycznych hodowli.

Staranny, przejrzysty proces produkcji i wyszukane surowce użyte przy tworzeniu włóczek Sesia gwarantują satysfakcję rękodzielnikom i użytkownikom gotowych wyrobów. Dlatego im zaufaliśmy i dlatego współtworzą ofertę woolloop.

Więcej
Producent
Skład
Grubość
Rozmiar drutów / szydełka
Kolekcja
Kolor
Cena