Dziecięce czapeczki z włóczek merino

Dziecięce czapeczki z włóczek merino

Dziecięce czapeczki z wełny merino

Robione na drutach słodkie modele dobrych jakościowo czapeczek i innych akcesoriów dziecięcych to specjalność Pani Edyty, prowadzącej na Facebooku profil Edd Fu Panda. Część z tegorocznej wiosennej kolekcji czapek (nie tylko dla dzieci) powstała z jednej z naszych delikatnych włóczek merynosowych, tak przyjaznych dla dziecięcej skóry.

czapka zakardowa z wloczki Novita Baby Merino Edd Fu Panda woolloop

Na swoje prace przeznaczone dla maluszków Pani Edyta wybiera tylko najdelikatniejsze, certyfikowane włóczki merynosowe, które dają gwarancję, że będą dobrze tolerowane przez wrażliwą skórę dzieciaczków. Preferuje też pastelowe, delikatne odcienie, tak pięknie wyglądające w wyrobach dla dzieci.

czapki na drutach z wloczki Novita Baby Merino

Jaka wełna jest odpowiednia dla dzieci?

Pani Edyta, jako mama maluszka i dziewiarka doskonale to wie. Dlatego do tych projektów wybrała 100% wełny merynosowej, certyfikowanej międzynarodowym odznaczeniem Oeko-Tex Standard 100, gwarantującym, że może być używana nawet w projektach dla noworodków, bo została wytworzona i pofarbowana bez szkodliwych substancji. Włóczka ma też oznaczenie mulesing free, co akcentuje fakt, że wełna do jej produkcji pozyskiwana jest bez zadawania cierpienia owcom.

robotka na drutach i kwiaty

Czapki żakardowe i czapka-miś

Na sezon jesienno-zimowy u Pani Edyty powstały czapeczki żakardowe dla Synka i Mamy oraz gładka czapka – miś, z zabawnymi uszkami. Wszystkie modele mają szerokie, nieuciskające ściągacze i wykonane są z dużą precyzją. Wiem, że Synek Pani Edyty bardzo lubi swoje nakrycia głowy. I mam nadzieję, że jego Mama też:-)

Edd Fu Panda czapka dziecieca na drutach z wloczki Novita Baby Merino woolloop

Chcesz wiedzieć więcej o tym, jakie zalety, a może i jakie wady ma włóczka merino? Zajrzyj koniecznie do wpisu na temat wełny merino w rękodziele!

Zapisz się na newsletter woolloop, by korzystać ze specjalnych, limitowanych promocji na najlepsze włóczki!

Warto też zajrzeć do Edd Fu Panda, by zobaczyć, jakie jeszcze dziergane cuda robi Pani Edyta dla dzieci i nie tylko. Można też je zamawiać dla siebie. Polecam! Pani Edyto, dziękuję za możliwość pokazania tych pięknych prac i znakomitych zdjęć!