Sezon skarpetkowy

Sezon skarpetkowy

Że taki sezon właśnie trwa, udowodniła – jak nikt inny – Pani Agata, “produkując” kilkanaście (!) par skarpet w krótkim czasie. Znakomita większość z nich powstała z woolloop’owych włóczek Novita.

zielone skarpetki z wloczki Novita 7 Brothers

recznie robione skarpetki z wloczki Novita 7 Brothers

 

Pani Agata pochwaliła się własnoręcznie wydzierganą kolekcją na facebookowej grupie dziewiarskiej “Dziana Banda”. Z dumą prezentowała tam 10 par skarpet i jedenastą na własnych stopach.

Większość tych skarpet została wykonana na drutach z włóczki Novita 7 Brothers w wersjach kolorowych. Tak więc mamy tam kilka skarpet z Novita 7 Brothers Napapiiri, czyli Krąg Polarny (skarpety w cętkowane paski) oraz sakrpetki z włóczki, której kolory same układają się w pasy Novita 7 Brothers Raita, w kolorze Rynek.

Potem do tej imponującej kolekcji dołączyły kolejne, a wśród nich piękna ażurowa “zielenina” z Novita 7 Brothers w kolorze Pokrzywy.

Dziewiarka podkreśla, że z Novita 7 Brothers robi się szybko i bez wysiłku. Sugeruje nawet, że popadła w rodzaj uzależnienia;-) To najzdrowsze uzależnienie, jakie znamy!

Skarpetki Pani Agata robi dla rodziny i jako upominki dla znajomych. Zazdrościmy znajomym!