Skarpety jak z bajki

Skarpety jak z bajki

Skarpety jak z bajki

Nasza klientka, Pani Agnieszka, potrafi wyczarować na swoich drutach przeróżne cuda. Pewnie jeszcze nie raz będę miała okazję Wam pokazać jej dzieła. Mają wszystkie wspólny mianownik – są wykonane perfekcyjnie i z dużym smakiem. Na początek wiosny zobaczcie cudne, ażurowe skarpety Pani Agnieszki z włóczki Novita 7 Brothers.

Skarpety z włóczki Novita 7 Brothers druty na okraglo woolloop

Skarpety z włóczki Novita 7 Brothers budyn zurawinowy druty na okraglo woolloop

Budyń żurawinowy

Te są oczywiście najsłodsze, bo w kolorze Budyń żurawinowy 053. Prawda, że nazwa koloru jest adekwatna? Pani Agnieszka wydobyła to co najlepsze z włóczki Novita 7 Brothers, decydując się na ażur. Ta włóczka skarpetkowa jest bowiem bardzo równa, doskonale skręcona i bardzo trwała, dzięki dodatkowi poliamidu. A jednocześnie daje wrażenie absolutnej, przytulnej (ale nie gryzącej!) naturalności, bo fiński producent bardzo dba o to, by wełna do niej użyta była nie tylko najlepszej jakości, ale i potraktowana minimalną ilością chemikaliów. Wszystkie włóczki Novita posiadają certyfikaty.

Skarpety z włóczki Novita 7 Brothers budyn zurawinowy druty na okraglo woolloop

Tricolor

Tu można podziwiać wszystkie trzy pary. Dwie pozostałe Pani Agnieszka wykonała z kolorów Grafit 044 i Kremowy 010. W każdym z nich wykorzystała ażury przez siebie zaprojektowane.

Skarpety z włóczki Novita 7 Brothers kremowy druty na okraglo woolloop
Skarpety z włóczki Novita 7 Brothers kremowy druty na okraglo woolloop

Polecam profil Pani Agnieszki na Facebooku Druty na okrągło, gdzie możecie podziwiać wiele innych ślicznych i oryginalnych prac. Wszystkie wykonane z naturalnych, szlachetnych włókien. Specjalnością Pani Agnieszki są też wyjątkowe zabawki, jakich nie znajdziecie nigdzie indziej. Serdecznie polecam!

Jeśli chcecie pokazać swoje prace z woolloop’owych włóczek, piszcie śmiało!