Dziecięce czapeczki z Novita Baby Merino

Dziecięce czapeczki z Novita Baby Merino

Robione na drutach słodkie modele dobrych jakościowo czapeczek i innych akcesoriów dziecięcych to specjalność Pani Edyty, prowadzącej na Facebooku profil Edd Fu Panda. Część z tegorocznej wiosennej kolekcji czapek (nie tylko dla dzieci) powstała z naszej delikatnej włóczki merynosowej Novita Baby Merino.

czapka zakardowa z wloczki Novita Baby Merino Edd Fu Panda woolloop

Na swoje prace przeznaczone dla maluszków Pani Edyta wybiera tylko najdelikatniejsze, certyfikowane włóczki merynosowe, które dają gwarancję, że będą dobrze tolerowane przez wrażliwą skórę dzieciaczków. Preferuje też pastelowe, delikatne odcienie, tak pięknie wyglądające w wyrobach dla dzieci.

czapki na drutach z wloczki Novita Baby Merino

Do tych projektów spodobała się Dziewiarce nasza Novita Baby Merino. To 100% wełny merynosowej, produkowanej w Finlandii przez firmę Novita. Włóczka jest certyfikowana międzynarodowym standardem Oeko-Tex Standard 100, co oznacza, że może być używana nawet w projektach dla noworodków. Ma też oznaczenie mulesing free, co akcentuje fakt, że wełna do jej produkcji pozyskiwana jest bez zadawania cierpienia owcom.

robotka na drutach i kwiaty

W tym sezonie u Pani Edyty powstały czapeczki żakardowe dla Synka i Mamy oraz gładka czapka – miś, z zabawnymi uszkami. Wszystkie modele mają szerokie, nieuciskające ściągacze i wykonane są z dużą precyzją. Wiem, że Synek Pani Edyty bardzo lubi swoje nakrycia głowy. I mam nadzieję, że jego Mama też:-)

Czapeczki zostały zrobione z włóczki Novita Baby Merino w kolorach 326 Srebrna wierzba, o11 Biały oraz 286 Pole owsa (to ta ciepło-żółta czy miodowa).

Edd Fu Panda czapka dziecieca na drutach z wloczki Novita Baby Merino woolloop

Warto zajrzeć do Edd Fu Panda, by zobaczyć, jakie jeszcze dziergane cuda robi Pani Edyta. Można też je zamawiać dla siebie. Polecam!

Pani Edyto, dziękuję za możliwość pokazania tych pięknych prac i znakomitych zdjęć!